Náš blog

slide darek sm

Veškeré zakázkové výrobky, tzn. pergoly, zimní zahrady i přístřešky pro auta podléhají vícestupňové výrobní a výstupní kontrole. Díky vysoké kvalitě našich výrobků poskytujeme všem zákazníkům záruku po dobu 5 let. Záruka se vztahuje na hliníkové konstrukce, obvodové výplně, zastřešení a vzájemnou těsnost jednotlivých komponentů. Samozřejmostí je také neomezený pozáruční servis.
Platnost záruky nabývá účinnosti dnem převzetí, tzn. bezprostředně po montáži na základě podepsání předávacího protokolu.

xxl2Pergola modelové řady XXL MAXI je zakázková pergola vyráběná na míru, vhodná pro všechny zákazníky, kteří chtějí zastřešit velký prostor své terasy. Tyto pergoly větších rozměrů se zpravidla kotví ke stěně domu a je pro ně charakteristická celkově zesílená konstrukce. Pergola chrání velkou plochu před deštěm a ostrým sluncem, zároveň představuje esteticky významný prvek domu či zahrady každého uživatele.

Pro pergolu je typická zesílená konstrukce, dále výztuhy profilů a zpravidla i větší počet podpěrných hliníkových sloupů. Pergola má masivní design a vysokou tuhost. Pro vysokou pevnost využívá větší tloušťku hliníkové slitiny u profilů a speciálně navržené vícekomorové vnitřní profilování jednotlivých podpěrných sloupů. Pergola neobsahuje žádné plastové krytky, ale pouze kvalitní celohliníkové komponenty, nerezový spojovací materiál, nerezové závitové tyče ke kotvení a pryžové těsnění. Praktické je využití integrovaného okapového systému, kdy dešťová voda je účinně odvedena svodem uvnitř sloupku konstrukce. Jde o esteticky čisté a praktické řešení.

Součásti dodávky je montáž s garancí kvality, technická bezplatná konzultace a zaměření přímo v místě realizace. Na základě zaslané poptávky Vám zpracujeme individuální expresní cenovou nabídku. Rovněž existuje možnost doobjednání svislých bočních screenů, venkovních žaluzií, případně dalších doplňujících prvků stínící techniky.

 

Fakturační adresa

MONT-ALU, s.r.o.
Vrádište 269
908 49 Vrádište
Slovenská republika

IČO: 36 258 474
DIČ: 2 021 788 901
IČ DPH: SK2021788901

 

Obchodně technický zástupce pro ČR

Ing. René Kovář
Tel.: +420 737 526 120
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Proč si vybrat nás?

Záruka nejnižších možných cen

Výroba vlastních profilů - maximální kontrola kvality

Technické poradenství a zaměření kdekoliv na území ČR

Žádný rozměr pro nás není překážkou