Pergoly znamenají krásnější domov a nový prostor pro relaxování a zábavu. Jde o romantický exteriérový prvek, který nám umožňuje ochranu před deštěm a přímým sluncem. Hliníkové pergoly kladou nízké nároky na údržbu. Jejich povrch je opatřen práškovou vypalovanou barvou, která zaručuje nádherný vzhled, vysokou životnost, stálobarevnost a vysokou odolnost proti otěru a poškrábání.

Proč si vybrat naši hliníkovou pergolu?

  • Pergola namontovaná přímo od výrobce je zárukou nejnižších možných cen
  • Výroba vlastních profilů umožňuje maximální kontrolu kvality a vývoj inovací
  • Naši prioritou je technické poradenství, zaměření a to přímo v místě realizace kdekoliv na území ČR
  • Vyrobíme a namontujeme hliníkovou pergolu na míru, žádný rozměr pro nás není překážkou
  • Naše pergoly mají krásný a praktický vzhled
  • Umíme doporučit vhodný typ pergoly s ohledem na místo realizace a požadovanou cenu výrobku
  • Náš kvalifikovaný konstruktér pro Vás zpracuje technický výkres výrobku včetně 3D zobrazení
  • Poradíme s výběrem modelové řady pergoly, typem zastřešení a případného doplňkového sortimentu včetně stínící techniky


Velkou výhodou našich zakázkových pergol z hliníku, je kdykoliv v budoucnu, možnost jejich rozšíření o posuvné boční zasklení na míru a vytvořit tak plně funkční uzavřenou zimní zahradu. Stejně tak je možné, kdykoliv v průběhu užívání pergoly, doobjednat praktické a estetické látkové screeny, venkovní žaluzie, případně další prvky stínící techniky.
Na rozdíl od většiny podobných výrobků z hliníku, neznají naše pergoly téměř žádné rozměrové omezení. Zvolte si jakoukoliv délku a hloubku a my Vám pergolu jednoduše vyrobíme. Toto nám umožňuje modelová řada pergol XXL MAXI se systémem vyztužených profilů, větší tloušťka hliníkové slitiny u krokví a speciálně navržené vícekomorové vnitřní profilování jednotlivých podpěrných sloupů.
Všechny naše modelové řady pergol využívají integrovaný okapový systém, kdy dešťová voda je účinně odvedena svodem uvnitř sloupku konstrukce. Jde o esteticky čisté a praktické řešení.

Můžete si vybrat z těchto typů pergol:

Pergola Economic

Pergola Elegant Classic

Pergola Super Glass

Pergola XXL MAXI se zesílenou konstrukcí

Pergola samonosná

Pergola Bioclimatic