Shopping cart 0 Ks Celkem 0 Kč
 x 

Váš nákupní košík je prázdný!

Objevte obvodové zasklení pro terasy

Pokud potřebujete zvětšit obytný prostor, zasklení terasy je ideální a nejjednodušší formou. Svým moderním designem působí esteticky. Vyrábíme několik modelů zasklení s různými typy skleněných výplní určených pro terasy v obytných domech.

Zasklení terasy ROBUST

Rámový systém zasklení ROBUST je naším nejnovějším modelem. Části hliníkové konstrukce, které se zasouvají do sebe, lze členit na dvě a více částí. Výplní zasklení je u tohoto systému izolační 24mm sklo, které zajistí ideální tepelný komfort v chladném počasí.

Image

Zasklení terasy SLIDE

Rámový systém SLIDE patří mezi nejnovější systémy určené především pro zasklení sezónní zimní zahrady. Vylepšený systém díky odlehčeným a tenkým profilům vám zajišťuje snadnou rychlou manipulaci a elegantní vzhled.

Image

Zasklení terasy STANDARD PLUS

Rámový systém STANDARD PLUS je nejpoužívanější zasklení zimní zahrady či terasy. Rámy jsou vyrobeny z hliníku, utěsněné mohérovým těsněním. Jedná se o systém, kde se skla posouvají po kolejnici. Skládají se za sebe všechny do jedné strany nebo na obě.

Image

Zasklení terasy DELUX

Model bezrámového zasklívacího systému, který se skládá ze spodního rámu a výplně na 2, 3 a 4 řadových, oboustranně pohyblivých kolejnicových systémech. Výplň tvoří 6mm kalené bezpečnostní sklo.

Image

Proč si vybrat nás?

Záruka nejnižších možných cen

Výroba vlastních profilů - maximální kontrola kvality

Technické poradenství a zaměření kdekoliv na území ČR

Žádný rozměr pro nás není překážkou

 

Naše pergoly mají krásný vzhled a jsou praktické

Doporučíme Vám vhodný typ s ohledem na místo a požadovanou cenu

Zpracujeme technický výkres včetně 3D zobrazení

Poradíme s výběrem pergoly, zastřešením a doplňkovým sortimentem