Shopping cart 0 Ks Celkem 0 Kč
 x 

Your shopping cart is empty!

Náš blog

slide darek sm

Designově krásná hliníková zimní zahrada v antracitovém provedení se sklem nám zvětšila domek o další místnost.Chceme zde trávit příjemné chvíle s výhledem do zahrady za slunečného počasí.Nejvíc se však těším na deště,sněžení a opravdu sychravé počasí,neboť zde budu moci sedět ve své zimní zahradě a pozorovat tu sibérii z bezprostřední blízkosti.Poděkování za to patří Ing.Kováři ,který nás svým velmi příjemným vystupováním provedl stavbou naší zimní zahrady a společosti Mont-Alu za realizaci.

Štítky:

Chtěl bych pochválit výše uvedenou firmu a p. Kováře za provedení zimní zahrady. Vše proběhlo podle dohody a i práce při stavbě byly na profesionální úrovni včetně dodržení všech termínů a dohod. Ještě jednou tímto za vše děkuji.

Štítky:

Pod částí našeho domu, v místě kde máme terasu se zahradním nábytkem, trávíme společně s rodinou hodně volného času. Abychom naše oblíbené místo využívali i na jaře a na podzim, kdy je chladněji, rozhodli jsme se celý prostor po obvodu zasklít a vytvořit tak sezonní zimní zahradu. Nechali jsme si firmou vyrobit a namontovat rámový posuvný systém z bezpečnostního skla. Zimní zahrada je nádherná a velmi praktická. Firmě děkujeme za navržené technické řešení a profesionální přístup.

Štítky:

Proč si vybrat nás?

Záruka nejnižších možných cen

Výroba vlastních profilů - maximální kontrola kvality

Technické poradenství a zaměření kdekoliv na území ČR

Žádný rozměr pro nás není překážkou