Shopping cart 0 Ks Celkem 0 Kč
 x 

Your shopping cart is empty!

Náš blog

Reference James

Firmu Pergoly-zimní zahrady doporučuji všem potencionálním zájemcům o kvalitní a hezkou zimní zahradu. Dobrá komunikace a konstruktivní jednání ze strany pana Ing. Kováře. Od poptávky až po samotnou realizaci naprostá spokojenost.

Štítky:

Reference Vladimír Galgonek

Firmu Pergoly-zimní zahrady doporučuji všem potencionálním zájemcům o kvalitní a hezkou zimní zahradu.Vstřícná komunikace a konstruktivní jednání ze strany pana Ing. Kováře bylo prvním potěšením . Od poptávky přes cenovou nabídku a realizaci naprostá spokojenost. Bylo vyhověno mým veškerým požadavkům a představám. Samostatně umístěná zimní zahrada právě v prostoru celkové zahrady umožňuje zcela ojedinělý a jiný pohled na okolí. Využíváme celoročně i za nepříznivého počasí.Dobrá volba. Děkuji.

Štítky:

Reference Dasa Karel

Zimní zahrada byla velmi dobře prezentována panem Ing. Kovářem, dále pak odborníkem zaměřena a výborně zpracována. Profesionálním provedením, kvalitou materiálu je zimní zahrada dle našich představ. Tuto fa, velice doporučujeme dalším zájemcům zimních zahrad. Naprosto splnila naše očekávání. Děkujeme.

Štítky:

Proč si vybrat nás?

Záruka nejnižších možných cen

Výroba vlastních profilů - maximální kontrola kvality

Technické poradenství a zaměření kdekoliv na území ČR

Žádný rozměr pro nás není překážkou