Shopping cart 0 Ks Celkem 0 Kč
 x 

Váš nákupní košík je prázdný!

Hodnocení naší práce a reference

Prohlédněte si další nezávislá hodnocení

Reference na Firmy.cz i na Google firemním profilu nemůžeme nijak ovlivnit. Budeme velmi potěšeni, když tam zanecháte také své hodnocení naší práce.

Náš blog

Reference James

Firmu Pergoly-zimní zahrady doporučuji všem potencionálním zájemcům o kvalitní a hezkou zimní zahradu. Dobrá komunikace a konstruktivní jednání ze strany pana Ing. Kováře. Od poptávky až po samotnou realizaci naprostá spokojenost.

Štítky:

Reference Vladimír Galgonek

Firmu Pergoly-zimní zahrady doporučuji všem potencionálním zájemcům o kvalitní a hezkou zimní zahradu.Vstřícná komunikace a konstruktivní jednání ze strany pana Ing. Kováře bylo prvním potěšením . Od poptávky přes cenovou nabídku a realizaci naprostá spokojenost. Bylo vyhověno mým veškerým požadavkům a představám. Samostatně umístěná zimní zahrada právě v prostoru celkové zahrady umožňuje zcela ojedinělý a jiný pohled na okolí. Využíváme celoročně i za nepříznivého počasí.Dobrá volba. Děkuji.

Štítky:

Reference Dasa Karel

Zimní zahrada byla velmi dobře prezentována panem Ing. Kovářem, dále pak odborníkem zaměřena a výborně zpracována. Profesionálním provedením, kvalitou materiálu je zimní zahrada dle našich představ. Tuto fa, velice doporučujeme dalším zájemcům zimních zahrad. Naprosto splnila naše očekávání. Děkujeme.

Štítky:

Proč si vybrat nás?

Záruka nejnižších možných cen

Výroba vlastních profilů - maximální kontrola kvality

Technické poradenství a zaměření kdekoliv na území ČR

Žádný rozměr pro nás není překážkou

 

Naše pergoly mají krásný vzhled a jsou praktické

Doporučíme Vám vhodný typ s ohledem na místo a požadovanou cenu

Zpracujeme technický výkres včetně 3D zobrazení

Poradíme s výběrem pergoly, zastřešením a doplňkovým sortimentem