Shopping cart 0 Ks Celkem 0 Kč
 x 

Your shopping cart is empty!

Náš blog

slide darek sm

Jsme již starší manželé v důchodu a zejména z důvodu financí jsme se dlouho rozhodovali, zda si necháme postavit zimní zahradu, kterou jsme si vždycky přáli. Oslovili jsme větší množství firem a docela nás překvapil laxní přístup a nezájem. Na některé cenové nabídky jsme čekali 14 dnů a některých jsme se nedočkali vůbec. Malá zimní zahrada 4 x 3 m pro ně asi nebyla finančně zajímavá. Pravým opakem byl přístup obchodního zástupce pana Kováře. Cenovou nabídku jsme dostali do dvou dnů, ihned pak následovala schůzka u nás doma. Po technické konzultaci následovalo zaměření, stavební příprava, zkreslení výkresů, zadání do výroby a následná montáž. Z celkovým přístupem firmy jsme maximálně spokojeni. Zimní zahrada je nádherná, trávíme v ní hodně času a splnili jsme si tak s manželem náš společný sen.

Štítky:

Nechali jsme si společně s manželem dodat pergolu zastřešenou sklem. Hned od počátku se nám líbil přístup obchodního zástupce, nebyl vtíravý, ale přesto jednal rychle, přijel se podívat na místo montáže a vše nám technicky vysvětlil a dobře poradil. Samotná montáž proběhla v dohodnutém termínu a s pergolou jsme moc spokojeni.

Štítky:

Pod částí našeho domu, v místě kde máme terasu se zahradním nábytkem, trávíme společně s rodinou hodně volného času. Abychom naše oblíbené místo využívali i na jaře a na podzim, kdy je chladněji, rozhodli jsme se celý prostor po obvodu zasklít a vytvořit tak sezonní zimní zahradu. Nechali jsme si firmou vyrobit a namontovat rámový posuvný systém z bezpečnostního skla. Zimní zahrada je nádherná a velmi praktická. Firmě děkujeme za navržené technické řešení a profesionální přístup.

Štítky:

Strana 1 z 3

Proč si vybrat nás?

Záruka nejnižších možných cen

Výroba vlastních profilů - maximální kontrola kvality

Technické poradenství a zaměření kdekoliv na území ČR

Žádný rozměr pro nás není překážkou