Zimní zahrady jsou ideálním místem pro odpočinek a zábavu, vytváří krásnější domov a přináší více komfortu a pohodlí. Tvoří nový a romantický prvek, který umožňuje ochranu před deštěm a přímým sluncem, zvětšují opticky prostor a zlepšují tepelně izolační vlastnosti domu. Naše hliníkové zimní zahrady mají nádherný design a kladou nízké nároky na údržbu. Jejich povrch je opatřen práškovou vypalovanou barvou, která zaručuje nádherný vzhled, vysokou životnost, stálobarevnost a vysokou odolnost proti otěru a poškrábání.

Proč si vybrat naši hliníkovou zimní zahradu?

  • Zimní zahrada namontovaná přímo od výrobce je zárukou nejnižších možných cen
  • Vyrobíme zimní zahradu různých tvarů, velikostí, barev a typů zasklení, atypy pro nás nejsou překážkou
  • Výroba vlastních profilů umožňuje maximální kontrolu kvality a vývoj inovací
  • Naši prioritou je technické poradenství, zaměření a to přímo v místě realizace kdekoliv na území ČR
  • Vyrobíme a namontujeme hliníkovou zimní zahradu na míru, a to jak sezonní, tak zateplenou celoroční
  • Naše zimní zahrady mají nádherný a praktický vzhled
  • Umíme doporučit vhodný typ zimní zahrady s ohledem na místo realizace a požadovanou cenu výrobku
  • Náš kvalifikovaný konstruktér pro Vás zpracuje technický výkres výrobku včetně 3D zobrazení
  • Poradíme s výběrem modelové řady zimní zahrady, typem zastřešení a případného doplňkového sortimentu včetně stínící techniky

Pro naše zákazníky vyrábíme a montujeme hliníkové zimní zahrady jak sezonní, tak zateplené celoroční. Tepelně izolované celoroční zimní zahrady je možné využívat jako obytnou plochu domu po celou dobu kalendářního roku. Uživatel jednoduše získává další místnost pro bydlení. Na stavbu používáme cenově dostupný systém tepelně izolovaných hliníkových zimních profilů od společnosti Aluprof. S ohledem na nižší cenu a celkové prodloužení sezony, stoupá v posledních letech výrazně zájem o výrobu a montáž sezonních zimních zahrad.

Zastřešení je provedeno bezpečnostním sklem typu connex nebo polykarbonátem s UV ochranou. Sklo se vyrábí spojením více vrstev skla bezpečnostní folií. Vyniká pevností a splňuje vysoké nároky na bezpečnost! Pro obvodové zasklení se nejčastěji používá sklo kalené a nebo sklo bezpečností lepené. Všechny naše modelové řady zimních zahrad využívají integrovaný okapový systém, kdy dešťová voda je účinně odvedena svodem uvnitř sloupku konstrukce. Jde o esteticky čisté a praktické řešení.