Shopping cart 0 Ks Celkem 0 Kč
 x 

Váš nákupní košík je prázdný!

Náš blog

Stínící technika k pergolám

Vyberte si z těchto typů stínící techniky k pergolám: 

 

Podvěsné střešní látkové rolety

Podvěsné střešní rolety představují další variantu posílení ochrany před přímým sluncem. Rolety se montují z vnitřní strany těsně pod střechu pergoly či zimní zahrady. Jde o pásy kvalitních látek, které jsou umístěny mezi jednotlivé střešní krokve. Ovládají se mechanicky, vysunutí je možno provést ručně a nebo pomocí teleskopické tyče. Podobný systém známe u rolet, jež jsou součástí střešních oken. Každý zákazník má možnost výběru z mnoha desítek různých barev a provedení.

 

 

Střešní markýza s elektromotorem na dálkové ovládání

Tento typ střešní markýzy je určen pro montáž na hliníkovou konstrukci pergoly či zimní zahrady, výrazně zlepšuje celkový stínící efekt. Výsuvná markýza dotváří nádherný vzhled pergoly a zimní zahrady, lze ji montovat jak nad konstrukci střechy, tak z její vnitřní strany pod střechu. Látku s UV filtrem lze stáhnout do uzavřené kazety, která ji chrání před ušpiněním či poškozením. Zákazník má na výběr z celé škály barev, jež odpovídají nejnovějším moderním trendům. Součástí jsou také postranní vodící lišty, které zajišťují vedení látky a fixují ji v požadovaném nastavení. Výhodou je velká variabilita montáže, a to díky více druhů konzol. Vysouvání markýzy je řízeno motorem, ovládat lze vypínačem, dálkovým ovladačem a nebo pomocí chytrého telefonu.

 

Svislé boční látkové screeny

Svislý látkový screen - roleta k pergolám a zimním zahradám. Svislé látkové screeny nejen výborně stíní, ale díky velké barevné škále látek i konstrukcí, skvěle vypadají a dodávají pergole ještě modernější a atraktivnější vzhled. Vybírat lze ze široké škály kvalitních látek odolných proti vyblednutí barev. Pro pergoly jsou zvláště vhodné prodyšné látky s perforací, které i při stažení umožňují kontakt s okolím.

 

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou další velmi žádanou estetickou variantou bočního stínění pergol či zimních zahrad. Zatím co látkové screeny představují průhlednou ochranu před horkem a povětrnostními vlivy, pak venkovní žaluzie díky stahování i naklápění lamel, umožňují navíc také úplné neprůhledné uzavření prostoru. Toto lze ocenit především za tmy, kdy do prostoru pergoly nelze vidět z vnějšího okolí.

 

Ceny bez DPH a montáže

nezavazna poptavka

Proč si vybrat nás?

Záruka nejnižších možných cen

Výroba vlastních profilů - maximální kontrola kvality

Technické poradenství a zaměření kdekoliv na území ČR

Žádný rozměr pro nás není překážkou

 

Naše pergoly mají krásný vzhled a jsou praktické

Doporučíme Vám vhodný typ s ohledem na místo a požadovanou cenu

Zpracujeme technický výkres včetně 3D zobrazení

Poradíme s výběrem pergoly, zastřešením a doplňkovým sortimentem