xxl2Pergola modelové řady XXL MAXI je zakázková pergola vyráběná na míru, vhodná pro všechny zákazníky, kteří chtějí zastřešit velký prostor své terasy. Tyto pergoly větších rozměrů se zpravidla kotví ke stěně domu a je pro ně charakteristická celkově zesílená konstrukce. Pergola chrání velkou plochu před deštěm a ostrým sluncem, zároveň představuje esteticky významný prvek domu či zahrady každého uživatele.

Pro pergolu je typická zesílená konstrukce, dále výztuhy profilů a zpravidla i větší počet podpěrných hliníkových sloupů. Pergola má masivní design a vysokou tuhost. Pro vysokou pevnost využívá větší tloušťku hliníkové slitiny u profilů a speciálně navržené vícekomorové vnitřní profilování jednotlivých podpěrných sloupů. Pergola neobsahuje žádné plastové krytky, ale pouze kvalitní celohliníkové komponenty, nerezový spojovací materiál, nerezové závitové tyče ke kotvení a pryžové těsnění. Praktické je využití integrovaného okapového systému, kdy dešťová voda je účinně odvedena svodem uvnitř sloupku konstrukce. Jde o esteticky čisté a praktické řešení.

Součásti dodávky je montáž s garancí kvality, technická bezplatná konzultace a zaměření přímo v místě realizace. Na základě zaslané poptávky Vám zpracujeme individuální expresní cenovou nabídku. Rovněž existuje možnost doobjednání svislých bočních screenů, venkovních žaluzií, případně dalších doplňujících prvků stínící techniky.