Shopping cart 0 Ks Celkem 0 Kč
 x 

Váš nákupní košík je prázdný!

Náš blog

Šikmý přístřešek pro auto samostatně stojící PCD 10 mm - 4 x 3 m

S DPH 15%: 70 823 Kč

Bez DPH 15%: 

61 585 Kč
86 370 Kč
Šikmý přístřešek pro auto samostatně stojící PCD 10 mm, šířka 3 m. Garážová stání z hliníku jsou zcela bezúdržbová, šetří Vám čas i peníze. Vyznačují se krásným moderním vzhledem, odolností proti povětrnostním vlivům a vysokou variabilitou. Přístřešky sami vyrábíme i montujeme a to ve třech modelových řadách. Zákazník má na výběr z více délkových rozměrů. Druhou variantou je zakázková výroba carportu přímo na míru. Povrch přístřešků je opatřen práškovou vypalovanou barvou, která zaručuje nádherný vzhled, vysokou životnost, stálobarevnost a vysokou odolnost proti otěru a poškrábání. Zákazník si může vybrat jakoukoliv barvu dle vzorníku RAL.

Dostupnost: Na objednávku

Varianty
Hloubka (m):
3,0
Počet sloupů:
4
Délka (m):
4,0

Šikmý přístřešek pro auto samostatně stojící PCD 10 mm, šířka 3 m

Standardní barevné provedení přístřešku je antracit RAL 7016, za příplatek 10% je možnost doobjednání jakékoliv barvy dle vzorníku RAL.
V ceně je zastřešení polykarbonátem 10 mm, za příplatek je možnost zakoupit polykarbonát 16 mm nebo bezpečnostní tvrzené sklo typu connex.
Ceny mimo ceníkové rozměry se cení individuálně.

 

Technické vlastnosti přístřešků pro auta

 

Hliníková konstrukce

Hliníkovou konstrukci tvoří systém vyztužených profilů, větší tloušťka hliníkové slitiny u krokví a speciálně navržené vícekomorové vnitřní profilování jednotlivých podpěrných sloupů. Všechny profily jsou ošetřeny práškovou vypalovanou barvou, včetně chemické před úpravy ve standardním provedení antracit RAL 7016. Za příplatek lze zvolit jakoukoliv barvu dle vzorníku RAL. Součástí konstrukce je integrovaný okapový systém, kdy dešťová voda je účinně odvedena svodem uvnitř sloupku konstrukce. Světlá výška u všech typizovaných přístřešků je 200 cm.

Zastřešení

Střešní krytinu s UV ochranou tvoří standardně dutinkový polykarbonát 10 mm. Zákazník může vybrat ze tří barevných odstínů - čirý, mléčný a kouřový. Na přání je možné zastřešit přístřešek polykarbonátem 16 mm nebo bezpečnostním sklem typu connex.

Spojovací materiál

U všech typů garážových stání se při montáži používá nerezový spojovací materiál.

Ceny bez DPH a montáže

Proč si vybrat nás?

Záruka nejnižších možných cen

Výroba vlastních profilů - maximální kontrola kvality

Technické poradenství a zaměření kdekoliv na území ČR

Žádný rozměr pro nás není překážkou

 

Naše pergoly mají krásný vzhled a jsou praktické

Doporučíme Vám vhodný typ s ohledem na místo a požadovanou cenu

Zpracujeme technický výkres včetně 3D zobrazení

Poradíme s výběrem pergoly, zastřešením a doplňkovým sortimentem