Shopping cart 0 Ks Celkem 0 Kč
 x 

Your shopping cart is empty!

Náš blog

Zpracujte mi nabídku!

SUPER GLASS hliníková pergola zastřešená bezpečnostním sklem hloubka - 7 x 3 m

S DPH 15%: 153 766 Kč

Bez DPH 15%: 

133 710 Kč
221 437 Kč
SUPER GLASS hliníková pergola zastřešená bezpečnostním sklem hloubka 3 m. Pergola modelové řady SUPER GLASS je luxusní zakázková pergola vyráběná na míru. Masivní vysoce pevnostní konstrukce a zastřešení bezpečnostním tvrzeným sklem uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, jež kladou důraz především na design, eleganci a bezpečnost.

Dostupnost: Na objednávku

Varianty
Hloubka (m):
3,0
Počet sloupů:
4
Délka (m):
7,0

SUPER GLASS hliníková pergola zastřešená bezpečnostním sklem hloubka 3 m

Pergola pro vysokou pevnost využívá větší tloušťku hliníkové slitiny u profilů a speciálně navržené vícekomorové vnitřní profilování jednotlivých podpěrných sloupů. Zastřešení je provedeno bezpečnostním sklem typu connex. Toto speciálně vrstvené sklo se vyrábí spojením více vrstev skla bezpečnostní folií. Vyniká pevností, při poškození nevznikají žádné úlomky nebo střepy. Toto lepené sklo splňuje vysoké nároky na bezpečnost! Navíc efektivně snižuje oslnění, odráží teplo, absorbuje zvuk a výrazně redukuje prostup UV záření. Zákazník si může vybrat sklo čiré a nebo luxusně působící mléčné či matné.

Pergolu SUPER GLASS je možné rozšířit i o posuvné boční zasklení a vytvořit plně funkční zimní zahradu. Pergolu, jež Vás ochrání před deštěm a ostrým sluncem, Vám dodáme včetně montáže. Samozřejmostí je technická konzultace a zaměření kdekoliv na území ČR a Slovenska.

Vzorník barev   Ceny bez DPH a montáže

Proč si vybrat nás?

Záruka nejnižších možných cen

Výroba vlastních profilů - maximální kontrola kvality

Technické poradenství a zaměření kdekoliv na území ČR

Žádný rozměr pro nás není překážkou