Náš blog

slide darek sm

 

carpot

 

Pergola XXL Maxi se zesílenou konstrukcí

 

Pergola modelové řady XXL MAXI je zakázková pergola vyráběná na míru, vhodná pro všechny zákazníky, kteří chtějí zastřešit velký prostor své terasy. Tyto pergoly větších rozměrů se zpravidla kotví ke stěně domu a je pro ně charakteristická celkově zesílená konstrukce. Pergola chrání velkou plochu před deštěm a ostrým sluncem, zároveň představuje esteticky významný prvek domu či zahrady každého uživatele.

Pro pergolu je typická zesílená konstrukce, dále výztuhy profilů a zpravidla i větší počet podpěrných hliníkových sloupů. Pergola má masivní design a vysokou tuhost. Pro vysokou pevnost využívá větší tloušťku hliníkové slitiny u profilů a speciálně navržené vícekomorové vnitřní profilování jednotlivých podpěrných sloupů. Pergola neobsahuje žádné plastové krytky, ale pouze kvalitní celohliníkové komponenty, nerezový spojovací materiál, nerezové závitové tyče ke kotvení a pryžové těsnění. Praktické je využití integrovaného okapového systému, kdy dešťová voda je účinně odvedena svodem uvnitř sloupku konstrukce. Jde o esteticky čisté a praktické řešení.

Součásti dodávky je montáž s garancí kvality, technická konzultace a zaměření přímo v místě realizace. Na základě zaslané poptávky Vám zpracujeme individuální expresní cenovou nabídku. Rovněž existuje možnost doobjednání svislých bočních screenů, venkovních žaluzií, případně dalších doplňujících prvků stínící techniky.

Jak vybrat pergolu?  Vzorník barev   Ceny bez DPH a montáže

nezavazna poptavka

Proč si vybrat nás?

Záruka nejnižších možných cen

Výroba vlastních profilů - maximální kontrola kvality

Technické poradenství a zaměření kdekoliv na území ČR

Žádný rozměr pro nás není překážkou