Shopping cart 0 Ks Celkem 0 Kč
 x 

Your shopping cart is empty!

Náš blog

slide darek sm

samonosna

 

Pergola SAMONOSNÁ


Zákazníci, kteří chtějí umístit svou hliníkovou pergolu kamkoliv do prostoru zahrady, volí nejčastěji typ samonosné volně stojící pergoly. Využití samonosné pergoly je i na terasy, kde nelze kotvit ke stěně domu standardním způsobem. Typickým příkladem jsou dřevostavby nebo tenkostěnné opěrné zdi. V těchto případech je řešením zastřešení terasy SAMONOSNÁ pergola.

Pro tuto hliníkovou pergolu je charakteristický masivní design a vysoká tuhost. Pergola pro vysokou pevnost využívá větší tloušťku hliníkové slitiny u profilů a speciálně navržené vícekomorové vnitřní profilování jednotlivých podpěrných sloupů. V případě samonosné pergoly jsou podpěrné sloupy rovněž umístěny u stěny domu. Zastřešení je provedeno bezpečnostním tvrzeným sklem typu connex nebo polykarbonátem s UV ochranou. Praktické je využití integrovaného okapového systému, kdy dešťová voda je účinně odvedena svodem uvnitř sloupku konstrukce. Jde o esteticky čisté a praktické řešení.

Velkou výhodou SAMONOSNÉ pergoly, je kdykoliv v budoucnu, možnost jejího rozšíření o posuvné boční zasklení a vytvoření plně funkční zimní zahrady. Pergolu Vám vyrobíme přímo na míru. Součásti dodávky je montáž s garancí kvality, technická bezplatná konzultace a zaměření přímo v místě realizace.

Jak vybrat pergolu?  Vzorník barev   Ceny bez DPH a montáže

nezavazna poptavka

Proč si vybrat nás?

Záruka nejnižších možných cen

Výroba vlastních profilů - maximální kontrola kvality

Technické poradenství a zaměření kdekoliv na území ČR

Žádný rozměr pro nás není překážkou