Náš blog

slide darek sm

samonosna

 

Pergola SAMONOSNÁ


Zákazníci, kteří chtějí umístit svou hliníkovou pergolu kamkoliv do prostoru zahrady, volí nejčastěji typ samonosné volně stojící pergoly. Využití samonosné pergoly je i na terasy, kde nelze kotvit ke stěně domu standardním způsobem. Typickým příkladem jsou dřevostavby nebo tenkostěnné opěrné zdi. V těchto případech je řešením zastřešení terasy SAMONOSNÁ pergola.

Pro tuto hliníkovou pergolu je charakteristický masivní design a vysoká tuhost. Pergola pro vysokou pevnost využívá větší tloušťku hliníkové slitiny u profilů a speciálně navržené vícekomorové vnitřní profilování jednotlivých podpěrných sloupů. V případě samonosné pergoly jsou podpěrné sloupy rovněž umístěny u stěny domu. Zastřešení je provedeno bezpečnostním tvrzeným sklem typu connex nebo polykarbonátem s UV ochranou. Praktické je využití integrovaného okapového systému, kdy dešťová voda je účinně odvedena svodem uvnitř sloupku konstrukce. Jde o esteticky čisté a praktické řešení.

Velkou výhodou SAMONOSNÉ pergoly, je kdykoliv v budoucnu, možnost jejího rozšíření o posuvné boční zasklení a vytvoření plně funkční zimní zahrady. Pergolu Vám vyrobíme přímo na míru. Součásti dodávky je montáž s garancí kvality, technická bezplatná konzultace a zaměření přímo v místě realizace.

Jak vybrat pergolu?  Vzorník barev   Ceny bez DPH a montáže

nezavazna poptavka

Proč si vybrat nás?

Záruka nejnižších možných cen

Výroba vlastních profilů - maximální kontrola kvality

Technické poradenství a zaměření kdekoliv na území ČR

Žádný rozměr pro nás není překážkou