Shopping cart 0 Ks Celkem 0 Kč
 x 

Your shopping cart is empty!

Náš blog

bioclimatic clanek

 

Pergola BIOCLIMATIC - BIOSSUN

Francouzská bioklimatická technologie BIOSSUN představuje novou formu venkovního bydlení, jde o stínící systém do každého počasí. Hliníková pergola BIOCLIMATIC - BIOSSUN je vybavena naklápěcími dálkově ovládanými střešními lamelami, které umožňují přirozenou ventilaci vzduchu a zároveň dokonalé stínění. Na rozdíl od většiny konkurentů, se hliníkové odlehčené lamely mohou otáčet až o 176 stupňů. Sami si tak můžete regulovat, kolik slunce na terasu pustíte. Speciální patentovaná konstrukce umožňuje zmenšit otvor pro větrání, čímž se urychluje proudění vzduchu a odtah směrem nahoru. Když prší, lamela ve tvaru žlabu zajistí, aby voda odtékala pryč. Lamely unesou i zatížení sněhem, takže jsou využitelné i v zimě. Pokud systém doplníte i o boční stěny a zimní ochranu, vytvoříte si z pergoly zimní zahradu, kterou můžete snadnými kroky v létě otevřít. S příslušenstvím, které nabízí nekonečné možnosti, lze bioklimatickou pergolu přizpůsobit vašim přáním a každému ročnímu období. Pergola BIOSSUN vytváří zázemí pro pohodlnější život svého uživatele.

 

Pergola BIOSSUN se vyrábí ve třech modelových řadách

 

Pergola BIOCLIMATIC - BIOSSUN BIO 120

Pergola BIO 120 je základním modelem pergol BIOSSUN. Tato modelová řada se jako jediná nevyrábí na míru a lze ji zakoupit ve stanovených rozměrech. Na výběr je ze šesti délkových a třech hloubkových rozměrů. Každý zákazník si tak může vybrat pergolu až z 18 rozměrových kombinací. Nosný hliníkový profil (sloup) je o rozměru 120 x 120 mm, výška pohledové vrchní atiky je 120 mm, maximální výška celé konstrukce pak 2700 mm. Oproti vyšším řadám obsahuje mírně užší okap pro odtok vody. Tento model lze dodat celkem v pěti barevných variantách s elegantní matnou povrchovou úpravou. Otočné lamely v barvě bílé a s lesklým povrchem jsou zárukou maximální světlosti pod pergolou. Pergola neobsahuje technický sloup, řídící jednotka je umístěna ve vrchní části pergoly z důvodu menšího rozměru nosného sloupu. Osvětlení pergoly pro nádherné efekty je umístěno na prostředním střešním hliníkovém profilu. Pergolu lze montovat dvojím způsobem, buď jako samostatně stojící a nebo ukotvit ke stěně domu. Pro ještě více komfortu lze pergolu doplnit o celou řadu dalších estetických a praktických prvků, jako jsou svislé látkové rolety v mnoha barvách, posuvné zasklení po obvodu, hliníková fixní stěna, sluneční clona, senzor na déšť a vítr, dálkové ovládání Smartcontrol s aplikací pro chytré telefony a tablety a některé další.


Pergola BIOCLIMATIC - BIOSSUN BIO 180

Pergola BIO 180 je prostřední model pergol BIOSSUN. Tento model je ideální volbou pro zákazníka, protože nabízí optimální  poměr ceny a výkonu. Rozměry nejsou předem stanoveny, vyrábí se na požadovaný rozměr dle přání uživatele. Nosný hliníkový profil (sloup) je o rozměru 150 x 150 mm a výška pohledové vrchní atiky je 180 mm. Konstrukci i lamely lze dodat v jakékoliv barvě na přání dle vzorníku RAL. Pergola BIO 180 obsahuje větrný a dešťový senzor, samozřejmostí je technický sloup pro vedení kabelů a umístění řídící jednotky. Osvětlení pergoly pro ještě lepší efekty je umístěno na prostředním hliníkovém profilu a lze dodat i adaptér pro instalaci obvodového LED osvětlení. Zákazník má na výběr ze dvou typů designových lamel typu S a P. Pergolu lze montovat dvojím způsobem, buď jako samostatně stojící a nebo ukotvit ke stěně domu. Pro ještě více komfortu lze pergolu doplnit o celou řadu dalších estetických a praktických prvků, jako jsou svislé látkové rolety v mnoha barvách, posuvné zasklení po obvodu, hliníková fixní stěna, sluneční clona, dálkové ovládání Smartcontrol s aplikací pro chytré telefony a tablety a některé další.

 

Pergola BIOCLIMATIC - BIOSSUN BIO 230

Pergola BIO 230 je nejvyšší model pergol BIOSSUN a jedná se tak o TOP PRODUKT.  Má masivní vyztuženou konstrukci, která umožňuje montáž i větších a atypických rozměrů. Opět se jedná o pergolu vyráběnou na zakázku dle rozměrových požadavků zákazníka. Nosný hliníkový profil (sloup) má rozměr 150 x 150 mm a výška pohledové vrchní konstrukce je 230 mm. Hliníkovou konstrukci i lamely lze dodat v jakékoliv barvě dle vzorníku RAL. Pergola obsahuje větrný a dešťový senzor, samozřejmostí je technický sloup pro vedení kabelů a umístění řídící jednotky. Integrované osvětlení pergoly je umístěno také na prostředním hliníkovém profilu a lze dodat i LED osvětlení po celém obvodu konstrukce pergoly. U bioklimatické pergoly BIO 230 lze díky různorodým světelným efektům vytvářet tu správnou kulisu pro všechny mimořádné chvíle, tlumená, elegantní nebo dokonale prosvětlená. Pergolu lze montovat dvojím způsobem, buď jako samostatně stojící a nebo ukotvit ke stěně domu. Pro ještě více komfortu lze pergolu doplnit o celou řadu dalších estetických a praktických prvků, jako jsou svislé látkové rolety v mnoha barvách, posuvné zasklení po obvodu, hliníková fixní stěna, sluneční clona, dálkové ovládání Smartcontrol s aplikací pro chytré telefony a tablety a některé další.

Jak vybrat pergolu?  Vzorník barev   Ceny bez DPH a montáže

nezavazna poptavka

Proč si vybrat nás?

Záruka nejnižších možných cen

Výroba vlastních profilů - maximální kontrola kvality

Technické poradenství a zaměření kdekoliv na území ČR

Žádný rozměr pro nás není překážkou