nezavazna poptavka

Zimní zahrada s bezrámovým posuvným systémem zastřešená sklem hloubka 3 m

S DPH 15%: 289 024 Kč

Bez DPH 15%: 

251 325 Kč
326 265 Kč
Zimní zahrada s bezrámovým posuvným systémem je typem zimní zahrady, kdy obvodové zasklení není uzavřené v jednotlivých hliníkových rámech.

Dostupnost: Na objednávku

Varianty
Hloubka (m):
Délka (m):

Zimní zahrada s bezrámovým posuvným systémem zastřešená sklem hloubka 3 m

Jedná se o luxusně působící variantu zimních zahrad, která je vhodná pro zákazníky, kteří mají rádi čisté linie kvalitního kaleného masivního skla typu Deluxe o tloušťce 10 mm. Obvodový systém se skládá ze spodního rámu a výplní na víceřadých, oboustranně pohyblivých kolejnicových systémech. Zastřešení je provedeno bezpečnostním sklem typu connex, které splňuje vysoké nároky na bezpečnost a efektivně snižuje oslnění, odráží teplo, absorbuje zvuk a výrazně redukuje prostup UV záření.

Pro potenciálního zákazníka rádi zpracujeme expresní cenovou nabídku. Každý zákazník má na výběr z nepřeberného množství rozměrů, typů zasklení a kombinací fixních či posuvných částí. Samozřejmostí je rovněž technická konzultace a zaměření přímo v místě realizace zakázky a to kdekoliv na území ČR.

Vzorník barev   Ceny bez DPH a montáže

Barevné provedení

Provedení je dostupné ve více barevných variantách dle přání zákazníka. Barvy použité k ošetření povrchu konstrukce se vyznačují příjemným povrchem a dlouhodobou ochranou materiálu. Jelikož disponujeme vlastní práškovou lakovnou, barvu umíme přizpůsobit požadavkům zákazníka.

Joomla SEF URLs by Artio