Shopping cart 0 Ks Celkem 0 Kč
 x 

Váš nákupní košík je prázdný!

Hodnocení naší práce a reference

Prohlédněte si další nezávislá hodnocení

Reference na Firmy.cz i na Google firemním profilu nemůžeme nijak ovlivnit. Budeme velmi potěšeni, když tam zanecháte také své hodnocení naší práce.

Náš blog

Reference Pavlína Doležalová - Praha 6

Pod částí našeho domu, v místě kde máme terasu se zahradním nábytkem, trávíme společně s rodinou hodně volného času. Abychom naše oblíbené místo využívali i na jaře a na podzim, kdy je chladněji, rozhodli jsme se celý prostor po obvodu zasklít a vytvořit tak sezonní zimní zahradu. Nechali jsme si firmou vyrobit a namontovat rámový posuvný systém z bezpečnostního skla. Zimní zahrada je nádherná a velmi praktická. Firmě děkujeme za navržené technické řešení a profesionální přístup.

Štítky:

Reference Veronika Sedláčková

Firmou jsme si u bazénku na zahradě nechali postavit samonosnou pergolu 5 x 7 m. Oslovili jsme sice větší množství dodavatelů, ale pro mnohé byl tento větší rozměr samostatně stojící pergoly technický oříšek. Obchodní zástupce pan Kovář ale navrhl pergolu se zesílenou vyztuženou konstrukcí a montáž nakonec proběhla. Tato zakázková pergola je opravdu moc hezká a hlavně naše děti se od bazénku i pergoly nemůžou odtrhnout. Firmě moc děkujeme.

Štítky:

Reference Jan Zámečník - Mnichovice u Říčan

S profesionálním a pracovním přístupem firmy Pergoly-zimní zahrady jsme byli velmi spokojeni. Počínaje úvodním seznámením s problematikou doprovázenou pečlivou reakcí na naše požadavky od pana Kováře, přes dodržení dohodnutých postupů a termínů až po samotnou montáž od firemních pracovníků vše plynulo hladce a bez problémů až po převzetí, dle našeho názoru, velmi kvalitně vyrobené a smontované naší zimní zahrady. Děkujeme za spolupráci. Firmu můžeme jen doporučit případným zájemcům o tento typ výrobků.

Štítky:

Reference Milena Hlušovská - Šumperk

Jsme již starší manželé v důchodu a zejména z důvodu financí jsme se dlouho rozhodovali, zda si necháme postavit zimní zahradu, kterou jsme si vždycky přáli. Oslovili jsme větší množství firem a docela nás překvapil laxní přístup a nezájem. Na některé cenové nabídky jsme čekali 14 dnů a některých jsme se nedočkali vůbec. Malá zimní zahrada 4 x 3 m pro ně asi nebyla finančně zajímavá. Pravým opakem byl přístup obchodního zástupce pana Kováře. Cenovou nabídku jsme dostali do dvou dnů, ihned pak následovala schůzka u nás doma. Po technické konzultaci následovalo zaměření, stavební příprava, zkreslení výkresů, zadání do výroby a následná montáž. Z celkovým přístupem firmy jsme maximálně spokojeni. Zimní zahrada je nádherná, trávíme v ní hodně času a splnili jsme si tak s manželem náš společný sen.

Štítky:

Proč si vybrat nás?

Záruka nejnižších možných cen

Výroba vlastních profilů - maximální kontrola kvality

Technické poradenství a zaměření kdekoliv na území ČR

Žádný rozměr pro nás není překážkou

 

Naše pergoly mají krásný vzhled a jsou praktické

Doporučíme Vám vhodný typ s ohledem na místo a požadovanou cenu

Zpracujeme technický výkres včetně 3D zobrazení

Poradíme s výběrem pergoly, zastřešením a doplňkovým sortimentem