Shopping cart 0 Ks Celkem 0 Kč
 x 

Váš nákupní košík je prázdný!

Hodnocení naší práce a reference

Prohlédněte si další nezávislá hodnocení

Reference na Firmy.cz i na Google firemním profilu nemůžeme nijak ovlivnit. Budeme velmi potěšeni, když tam zanecháte také své hodnocení naší práce.

Náš blog

Reference Petr Gib

Celá nabídka a následná zakázka byla velmi pružně a bez problémů zpracována. Kvalita provedení a použitého materiálu je velmi dobrá. Provedená montáž proběhla velmi rychle a montážní četa odvedla kvalifikovanou a kvalitní práci bez reklamací. Spolupráci s panem Ing. Kovářem a společností Mont- Alu mohu jen vřele doporučit každému kdo hledá zimní zahradu, pergolu nebo zastřešení.

Štítky:

Reference Pir ath

Designově krásná hliníková zimní zahrada v antracitovém provedení se sklem nám zvětšila domek o další místnost.Chceme zde trávit příjemné chvíle s výhledem do zahrady za slunečného počasí.Nejvíc se však těším na deště,sněžení a opravdu sychravé počasí,neboť zde budu moci sedět ve své zimní zahradě a pozorovat tu sibérii z bezprostřední blízkosti.Poděkování za to patří Ing.Kováři ,který nás svým velmi příjemným vystupováním provedl stavbou naší zimní zahrady a společosti Mont-Alu za realizaci.

Štítky:

Reference Ivan Řezáč

Chtěl bych pochválit výše uvedenou firmu a p. Kováře za provedení zimní zahrady. Vše proběhlo podle dohody a i práce při stavbě byly na profesionální úrovni včetně dodržení všech termínů a dohod. Ještě jednou tímto za vše děkuji.

Štítky:

Proč si vybrat nás?

Záruka nejnižších možných cen

Výroba vlastních profilů - maximální kontrola kvality

Technické poradenství a zaměření kdekoliv na území ČR

Žádný rozměr pro nás není překážkou

 

Naše pergoly mají krásný vzhled a jsou praktické

Doporučíme Vám vhodný typ s ohledem na místo a požadovanou cenu

Zpracujeme technický výkres včetně 3D zobrazení

Poradíme s výběrem pergoly, zastřešením a doplňkovým sortimentem