Shopping cart 0 Ks Celkem 0 Kč
 x 

Váš nákupní košík je prázdný!

Hodnocení naší práce a reference

Prohlédněte si další nezávislá hodnocení

Reference na Firmy.cz i na Google firemním profilu nemůžeme nijak ovlivnit. Budeme velmi potěšeni, když tam zanecháte také své hodnocení naší práce.

Náš blog

Reference Ing. Petr Coufal - Bílovice nad Svitavou

Mít zimní zahradu byl odjakživa můj sen. V reklamě na webu jsem si začal prohlížet nabídku produktů. Nebyl jsem si jist, zda by šlo hliníkové zastřešení realizovat i u mne doma, proto jsem zaslal poptávku na kterou reagoval pan Kovář. Ten mi nejen poradil s výběrem, ale našel i nejlepší technické řešení. Firma nabízí několik typů zastřešení a musím říct, že jsou to profesionálové na pravém místě, vědí o sortimentu skutečně vše. Zimní zahrada s posuvnou střechou mi byla dopravena až domů v předem stanoveném termínu. Zastřešení vypadá velmi elegantně a tuto zimní zahradu využíváme prakticky po celý rok. Má silnou bezúdržbovou hliníkovou konstrukci, kterou nemusím složitě natírat, což je obrovská časová úspora. Zastřešení změnilo vzhled domu a musím říci, že k lepšímu. Všichni chválí, jaký teď máme hezký dům.

Reference manželé Štolovi - Lysá nad Labem

Již v minulosti jsme si s manželem nechali postavit zimní zahradu jinou firmou a nyní jsme hledali někoho, kdo by nám ještě pomohl dodat její zastínění. Poptali jsme více firem, ale nejrychleji reagoval s cenovou nabídkou i technickou radou obchodně-technický zástupce pan Kovář a specialista na stínící techniku pan Švorc. Pan Švorc okamžitě přijel k nám na místo, doporučil nejlepší řešení, vše probíhalo bez dlouhých průtahů a maximálně profesionálně. Od ostatních firem jsme cítili neochotu, jed se k nám na zimní zahradu vůbec podívat a něco zaměřovat. Nechali jsme si namontovat venkovní žaluzie typu Noval, střešní dálkově ovládanou markýzu Gardena 300 s RTS motorem a vícekanálovým ovládačem. Jsme maximálně spokojeni.

Reference Petra Němečková - Praha

Firmě patří mé velké díky za dodávku pergoly zastřešené sklem. Tato vkusná a moderní pergola je pro mne místem, kde si mohu v klidu a pohodě dopřát šálek kávy nebo si přečíst dobrou knihu. Pergola mi byla dodána v termínu, o kterém mne s předtihem informoval prodejce pan Kovář. Moderní pergolu jsem si přála již dlouho. Díky výhodné ceně, kterou firma u těchto modelů nabízí, jsem neváhala ani minutu. Byla jsem velice ráda, že mi pan Kovář pomohl dobrými radami a ujistil mne, že jsem si zvolila vhodný model zastřešení své terasy.

Proč si vybrat nás?

Záruka nejnižších možných cen

Výroba vlastních profilů - maximální kontrola kvality

Technické poradenství a zaměření kdekoliv na území ČR

Žádný rozměr pro nás není překážkou

 

Naše pergoly mají krásný vzhled a jsou praktické

Doporučíme Vám vhodný typ s ohledem na místo a požadovanou cenu

Zpracujeme technický výkres včetně 3D zobrazení

Poradíme s výběrem pergoly, zastřešením a doplňkovým sortimentem