Shopping cart 0 Ks Celkem 0 Kč
 x 

Váš nákupní košík je prázdný!

Hodnocení naší práce a reference

Prohlédněte si další nezávislá hodnocení

Reference na Firmy.cz i na Google firemním profilu nemůžeme nijak ovlivnit. Budeme velmi potěšeni, když tam zanecháte také své hodnocení naší práce.

Náš blog

Reference Pavlína Koutná - Moravany u Brna

Nechali jsme si společně s manželem dodat pergolu zastřešenou sklem. Hned od počátku se nám líbil přístup obchodního zástupce, nebyl vtíravý, ale přesto jednal rychle, přijel se podívat na místo montáže a vše nám technicky vysvětlil a dobře poradil. Samotná montáž proběhla v dohodnutém termínu a s pergolou jsme moc spokojeni.

Štítky:

Reference Martina Dvořáková - Žatec

Naše početná rodina si od firmy nechala na zakázku vyrobit a namontovat pergolu Super Glass 6 x 3 m. Na polovinu pergoly z přední pohledové strany jsme si navíc ještě pořídili látkový screen na dálkové ovládání. Vše je moc praktické a vypadá nádherně. Firma nám navíc nalakovala hliníkovou konstrukci přesně v barvě našich oken. Vše proběhlo v termínu, bez zbytečného natahování a komplikací. Celou firmu i vstřícný přístup obchodního zástupce pana Kováře můžu jenom doporučit.

Reference Petr Látal - Strakonice

Od firmy jsem si nechal na zakázku vyrobit hliníkový přístřešek na auto se šikmou střechou. V zimě mi tak odpadá nepopulární škrábání skel mého auta a rovněž si částečně ušetřím čas při odhazování sněhu. Navíc vše vypadá moc hezky, jsem spokojen a firmu můžu jenom doporučit.

Štítky:

Proč si vybrat nás?

Záruka nejnižších možných cen

Výroba vlastních profilů - maximální kontrola kvality

Technické poradenství a zaměření kdekoliv na území ČR

Žádný rozměr pro nás není překážkou

 

Naše pergoly mají krásný vzhled a jsou praktické

Doporučíme Vám vhodný typ s ohledem na místo a požadovanou cenu

Zpracujeme technický výkres včetně 3D zobrazení

Poradíme s výběrem pergoly, zastřešením a doplňkovým sortimentem