Shopping cart 0 Ks Celkem 0 Kč
 x 

Your shopping cart is empty!

Náš blog

ELEGANT CLASSIC hliníková pergola zastřešená polykarbonátem 16 mm – 5 x 2,5 m

S DPH 15%: 66 911 Kč

Bez DPH 15%: 

58 183 Kč
96 357 Kč
ELEGANT CLASSIC hliníková pergola zastřešená polykarbonátem 16 mm hloubka 2,5 m. Pergola modelové řady ELEGANT CLASSIC patří společně s pergolou typu SUPER GLASS mezi dva nejžádanější výrobky ze strany našich zákazníků. Tato hliníková pergola představuje optimální poměr kvality a ceny. Zákazník za přijatelnou cenu dostává vysokou užitnou hodnotu a profesionální vzhled.

Dostupnost: Na objednávku

Varianty
Hloubka (m):
2,5
Počet sloupů:
3
Délka (m):
5,0

ELEGANT CLASSIC hliníková pergola zastřešená polykarbonátem 16 mm hloubka 2,5 m

Pro tuto hliníkovou pergolu je charakteristický masivní design a vysoká tuhost profilů. Pevnost konstrukce splňuje nejnáročnější požadavky na statiku, proto je vhodná i pro montáž do nadmořské výšky, kde se očekává větší sněhové zatížení. Zastřešení je provedeno polykarbonátem s UV ochranou ve třech barevných provedení dle výběru - čirý, mléčný a kouřový. Pergola neobsahuje žádné plastové krytky, ale pouze kvalitní celohliníkové komponenty, nerezový spojovací materiál, nerezové závitové tyče ke kotvení a pryžové těsnění. Praktické je využití integrovaného okapového systému, kdy dešťová voda je účinně odvedena svodem uvnitř sloupku konstrukce. Jde o esteticky čisté a praktické řešení.

Velkou výhodou pergoly ELEGANT CLASSIC, je kdykoliv v budoucnu, možnost jejího rozšíření o posuvné boční zasklení a vytvoření plně funkční zimní zahrady. Stejně tak lze doobjednat praktické a estetické látkové screeny, venkovní žaluzie, případně další prvky stínící techniky.

Pergolu ELEGANT CLASSIC, stejně jako další typy pergol, Vám vyrobíme přímo na míru a nebo si můžete vybrat některý z 25 typizovaných rozměrů. Součásti dodávky je montáž i technická konzultace a zaměření přímo v místě realizace.

Vzorník barev   Ceny bez DPH a montáže

Proč si vybrat nás?

Záruka nejnižších možných cen

Výroba vlastních profilů - maximální kontrola kvality

Technické poradenství a zaměření kdekoliv na území ČR

Žádný rozměr pro nás není překážkou